Díky zkušenostem v oboru jsme pro Vás z nepřeberného množství firem a dodavatelů služeb pro svatby a společenské akce vybrali ty nejlepší. Prověření dodavatelů jsou zárukou hladce probíhající svatby, při které se budete s partnerem moci soustředit především na sebe a své blízké, nikoliv na dění v zákulisí.


Svatební fotografie

Kateřina Dolejšová - Fotografka z Mostu, která rychle získává zkušenosti a rozvíjí svůj přirozený styl. Svatbu vnímá jako celek a pulsující organismus. Zachytí emoce, atmosféru a naznačí intimnost tohoto jedinečného okamžiku. Svatební foto ji baví a na výsledku je to vidět. Příjemná, milá Káťa s lidským přístupem, která Vás zbaví studu a navodí příjemnou atmosféru.

 

Svatební video

Zvěčněte se - Svatební video, které budete chtít vidět znovu a znovu. Jedinečná památka na Váš velký den, která Vám umožní si kdykoliv oživit jeho atmosféru.

 

Kadeřnictví

Ivanka Spurná, Most - 737 154 259 - Vlasová kouzelnice, která mezi řečí vykouzlí i ten nejnáročnější účes, který jste právě viděla na předávání Oskarů a toužíte jej míst na svůj ples.

 

Cukrárna DOBROtaSvatební dorty a cukrářské výrobky. Poradí s výběrem a návrhem svatebního dortu. Připraví pro Vás také minizákusky a jiné Dobroty. Služba dodávky přímo do místa svatby a sestavení celého sweet baru. Kapela na svatbu

3D - kapela neustále zkvalitňuje své služby. Důkazem toho je stále větší počet spokojených fanoušků. Kapela 3D je tou nejlepší volbou pro Vaši požadovanou zábavu.


Svatební lokace

Svatební stodola v Rudolicích u Mostu je bezkonkurenčně nejkrásnější svatební místo v Mostě!


VyhledatMapa stránekVytiskni tuto stránkuSdílet tuto stránku › partneři

© 2021 Insion

kontakt | svatební šaty | společenské šaty