Doporučujeme


Díky zkušenostem v oboru jsme pro Vás z nepřeberného množství firem a dodavatelů služeb pro svatby a společenské akce vybrali ty nejlepší. Prověření dodavatelů jsou zárukou hladce probíhající svatby, při které se budete s partnerem moci soustředit především na sebe a své blízké, nikoliv na dění v zákulisí.


Svatební fotografie

Kateřina Dolejšová - Fotografka z Mostu, která rychle získává zkušenosti a rozvíjí svůj přirozený styl. Svatbu vnímá jako celek a pulsující organismus. Zachytí emoce, atmosféru a naznačí intimnost tohoto jedinečného okamžiku. Svatební foto ji baví a na výsledku je to vidět. Příjemná, milá Káťa s lidským přístupem, která Vás zbaví studu a navodí příjemnou atmosféru.

Svatební video

Zvěčněte se - Svatební video, které budete chtít vidět znovu a znovu. Jedinečná památka na Váš velký den, která Vám umožní si kdykoliv oživit jeho atmosféru.

Organizace svatby

Zorganizujeme celou Vaši svatbu, rádi Vám pomůžeme a Vy můžete přeložit všechen Váš stres a starosti na nás.

Dekorace

Salon Mia nabízí kompletní výzdobu celé svatby...obřadní místo, tabule, auta...


Automobily

Perfectly4you - Hodí se na Vaši svatbu luxusní limuzína veterán, nebo dáte přednost originálnímu a trochu bláznivému VW Bulli?


Kadeřnictví

Ivanka Spurná, Most - 737 154 259 - Vlasová kouzelnice, která mezi řečí vykouzlí i ten nejnáročnější účes, který jste právě viděla na předávání Oskarů a toužíte jej míst na svůj ples.

 

Svatební holubice


Svatební holubi Most - Holubice nejsou jen romantickým symbolem novomanželů, ale mohou sloužit i jako originální svatební dar.


Svatební dorty a cukrářské výrobky

Cukrárna Bárny - Poradí s výběrem a návrhem svatebního dortu. Připraví pro Vás také minizákusky a svatební koláčky. Služby na klíč včetně balení výslužky a dodávky přímo do místa svatby.

Kavárna a cukrárna Lagarto - vedle nejlepší kávy široko daleko zde najdete také zakázkovou výrobu vynikajících dortů


Kapela na svatbu

3D - kapela neustále zkvalitňuje své služby. Důkazem toho je stále větší počet spokojených fanoušků. Kapela 3D je tou nejlepší volbou pro Vaši požadovanou zábavu.


Catering​

Hrad Hněvín - Vybrané speciality a kvalifikovaný personál pod vedením provozního p. Müllera vykouzlí luxusní restauraci, kdekoliv si budete přát.


Svatební lokace

Zichovecký pivovar - Velkorysé moderní prostory od mladých architektů, ubytování, krásné okolí s rybníkem ... a skvělé pivo! To vše v blízkosti města Slaný a v rozumné dojezdové vzdálenosti od Prahy.

Hotel Širák, Most - Příjemné prostředí a úkryt před okolím. Nabízí možnosti pro vnitřní i venkovní oslavu a vyjde vstříc všem Vašim přáním.

Zámek Červený hrádek, Jirkov - Velká svatba s luxusním nádechem nebo "bohémský" obřad v zámecké zahradě.

Hrad Hněvín, Most - Kultivované prostředí, vybraná kuchyně, oddělené salónky a možnost venkovního obřadu. V místním svatebním apartmá můžete zůstat i na svatební noc.

Kostel Nanebevzetí Panny Marie, Most


 

VyhledatMapa stránekVytiskni tuto stránkuSdílet tuto stránku › partneři

© 2021 Insion

kontakt | svatební šaty | společenské šaty